Usein kysytyt kysymykset

Tässä joitakin käyttäjien yleisimmin kysyttyjä kysymyksiä

Mikä on OrCam MyEye/MyReader?

OrCam MyEye, maailman kehittynein puettava avustava teknologia, lisää käyttäjänsä itsenäisyyttä mahdollistamalla äänivasteeseen perustuvan visuaalisen tiedon tunnistamisen pienen silmälaseihin kiinnitettävän kameran avulla. Keinoäly mahdollistaa tekstin tunnistamisen, kasvojen tunnistamisen sekä tuotteiden tunnistamisen. Lue lisää tuotesivuilta.

OrCam MyEye lisää käyttäjänsä itsenäisyyttä tarjoamalla mahdollisuuden visuaalisen tiedon (teksti, kasvot, tuotteet, värit) tunnistamiseen äänivasteen kautta. Laite ei paranna henkilön näkökykyä. Lue lisää tuotesivuilta.

OrCam MyEye zwiększa niezależność osób niewidomych i niedowidzących. Potrafi czytać teksty, rozpoznawać twarze, identyfikować produkty, banknoty i kolory oraz podawać użytkownikowi datę i godzinę, przekazując informacje wizualne w sposób słyszalny.

OrCam MyEye pomaga osobom niewidomym, niedowidzącym lub mającym trudności z czytaniem tekstu, rozpoznawaniem twarzy, rozpoznawaniem produktów, notatek o pieniądzach i kolorów oraz podawaniem daty i godziny.

OrCam MyReader pomaga osobom niedowidzącym, niewidomym lub mającym trudności z czytaniem tekstu.

Strona porównania produktów pozwala dowiedzieć się więcej.

Kto może używać OrCam MyEye?

OrCam MyEye umożliwia użytkownikowi dostęp do informacji wizualnych, przekazywanych dźwiękowo. Osoby z ubytkiem słuchu nie mogłyby czerpać korzyści z tego urządzenia. OrCam MyEye wymaga również od użytkownika pełnej kontroli nad ruchem głowy i dłoni. Zobacz historie naszych użytkowników.

OrCam MyEye może pomóc ludziom o różnych potrzebach i jest odpowiedni dla wszystkich warunków wzroku i na wszystkich poziomach utraty wzroku. OrCam MyEye przynosi również korzyści osobom męczących się czytaniem i mających trudności z czytaniem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zostaw nam szczegóły na naszej stronie kontaktowej, a my z przyjemnością odpowiemy na Twoje konkretne pytanie.

Jak kupić OrCam MyEye?

OrCam oferuje kilka opcji dla urządzeń wspomagających w różnych cenach. OrCam MyEye 2 jest naszym najbardziej zaawansowanym urządzeniem. Proszę przejrzyj naszą ofertę, daj nam znać, co Cię interesuje, a my skontaktujemy się z Tobą z konkretnymi informacjami.

Pomoc finansowa jest dostępna dla OrCam MyEye w zależności od miejsca zamieszkania użytkownika i specyfiki jego sytuacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, podziel się z nami kilkoma podstawowymi informacjami, a my z przyjemnością udzielimy Ci informacji na temat Twojej konkretnej sprawy.

OrCam MyEye jest dostępna w językach: angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, holenderskim, francuskim, hebrajskim, duńskim, polskim, norweskim, portugalskim, rumuńskim, fińskim, szwedzkim, czeskim, mandaryńskim, japońskim i włoskim. Stale rozwijane jest dodatkowe wsparcie językowe. Jeśli nie widzisz tutaj swojego języka, prześlij nam swoje dane, a przedstawiciel skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Kliknij tutaj, aby kupić teraz.

Kliknij tutaj i wypełnij swoje dane, aby zapytać o osobiste demo przed zakupem.

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wersję demonstracyjną OrCam MyEye. Proszę zostawić nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Oczywiście. Realizujemy demonstracje produktów i wydarzenia na całym świecie. Podaj nam swoje dane, a przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w sprawie wydarzeń w Twoim regionie.

Tällä sivustolla käytetään evästeitä. Lue lisää.

Sulje